Vážený obchodný partner,

dovoľte, aby som Vám predstavil spoločnosť ProPaint, s.r.o.

Napriek tomu, že vznik spoločnosti sa datuje na rok 2010, jej založenie bolo prirodzeným vyústením mnohoročných skúseností viacerých samostatne zárobkovo činných osôb.

Hlavnou náplňou činnosti spoločnosti ProPaint, s.r.o. sú predovšetkým airless nástreky interiérov a exteriérov, ale aj kompletné maliarske práce vrátane nástrekov sadrových stierok. Do pozornosti dávame aj zhotovenie epoxidových skladieb liatych priemyselných a zdravotechnických podláh. Ponúkame Vám tiež kompletné čistiace, upratovacie a sanačné práce, tapetovanie a ďalšie špeciálne práce (napr. dekorové maľby, antigrafity).

Spoločnosť ProPaint, s.r.o. sa popri profesionalite a kvalite vykonávaných prác vyznačuje najmä promptnosťou a flexibilitou pri časovo náročných úlohách. Zohratý skúsený kolektív spolupracovníkov spoločnosti ProPaint, s.r.o. je zárukou bezchybného naplnenia cieľa spoločnosti, ktorým je poskytovanie komplexného vybavenia zákazky v stopercentnej kvalite za čo najkratší čas, a to aj napriek veľkému objemu prác.Tešíme sa na spoluprácu s Vami ...
Kto sme | Naše služby | Referencie | Kontakt
©2017 www.propaint.sk, všetky práva vyhradené web dizajn a programovanie www.webdizajn.glirp.sk